poniedziałek, 2 czerwca 2014

Drewno

Wybór tematu dzisiejszego posta początkowo sprawiał mi trudność, ponieważ o tak wielu rzeczach chciałabym wam napisać, ale zdecydowałam się na ten, którego elementem przewodnim jest ukochane przeze mnie piękne, ciepłe, twarde i ciężkie drewno. 
Wpisuje się we wszystkie style i sprawia, że nasze wnętrza stają się przytulne, szlachetne i przyjazne. Uwielbiam drewno w domu i nie piszę o znienawidzonej przez wszystkich boazerii, ale o drewnie, które w swej klasie niesie ze sobą uczucie luksusu i dobrobytu. 

Nie ważne, czy zdecydujesz się na jego elementy, czy zasłonisz nim całe ściany, ważne, by było dobrej jakości, a jego kolor i faktura współgrały z pozostałymi meblami i stylem w jakim jest urządzone wnetrze. Wkąponuje się zarówno w pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, sypialnię, czy elewację domu. 

Ku mojej uciesze coraz wiecej deweloperów decyduje się właśnie na taką elewację, lub wprowadza ją we fragmentach. To "nowe" przyjazne środowisku i nam samym spojrzenie na architekturę i design. Moda na drewno powraca w postaci nowoczesnych produktów z obrobionego drewna ale również pochodzącego z odzysku.