czwartek, 29 września 2016

Jesienny klimat

Nad polami gęste mgły i liście już szeleszczą pod nogami zatem bezdyskusyjnie mamy polską, złotą jesień. Czy będzie piękna, to się okaże ale na pewno możemy sprawić, by była piękna w naszych wnętrzach. Tak to już jest, że wraz z pogodą zmiania się nasz nastrój i mamy ochotę na małe i większe zmiany. Ja na pewno tak mam i pierwszą rzeczą jaką wówczas robię jest zmiana poduszek na sofie. Te kolorowe, wzorzyste zmieniłam na te o kolorach ziemi, malachit, burgund, czy piękny zgaszony bursztyn. To mały zabieg, który w kilka sekund nie dużym kosztem i zupełnie bez wysiłku sprawi, że diametralnie zmieni się klimat pomieszczenia. 
Jeśli to za mało albo po prostu jesteś pełna/y energii i z chęcią zaszalejesz z pędzlem bardzo gorąco zachęcam do przemalowania choćby jednej ściany, która nada głębi i zdecydowanie wprowadzi w klimat jesiennej elegancji, która w tym sezonie króluje w aranżacyjnych trendach. Kolory granatu, szafiru, ciemnej zieleni są obowiązkowe. Mamy poczuć pałacowy blichtr, jednak w prostej formie.


Pamiętajcie to, co wielokrotnie powtarzam w swoich postach - detale, one stanowią klucz do sukcesu. Zdjecia, które chcę wam dziś pokazac nie wymagają moich komentarzy i podpowiedzi, są tak piękne i wymowne, a jednocześnie tak subtelne w swej elegancji, że każdy z was odnajdzie w nich coś, co po prostu przeniesie w swoje cztery kąty.