czwartek, 12 września 2013

Moje wnętrze

Pisałam już o tym, że dom jest Waszym odzwierciedleniem, dlatego dziś poznacie mnie trochę bliżej. Poznacie moją osobowość i poczucie estetyczne.

Stworzyłam wnętrza, w których ja i moi bliscy czujemy się dobrze, które są zgodne z naszym charakterem. Rzeczy, które stanowią nieodłączną część codziennego życia, kupowałam dobrej jakości, ponieważ wpływają one jednak na jakość naszego życia.
Pamiętaj, że kupowanie okazyjnych rzeczy, niskiej jakości, które bezustannie trzeba będzie wymieniać, nie będzie po jakimś czasie wydawać się okazją. Szczególnie mocno o tym pomyślisz, kiedy Twój dom wzbogaci Ci o największy skarb jakim są dzieci. Właśnie, dlatego poza estetyką kierowałam się praktyczną stroną zakupowanych mebli i dodatków, aby były "dziecioodporne" ;)Nie można jednak generalizować, tanie rzeczy nie muszą być złe. Sklepy z wyposażeniem wnętrz, sieciówki, czy outlety  oferują rzeczy wartościowe w niskich cenach. Naucz się myśleć w kategoriach długości wykorzystywania danej rzeczy, sposobu wykonania i materiałów, z jakich jest zrobiona, a następnie zdecyduj co jest dla Ciebie odpowiednie.

Najczęściej wykorzystywanymi przez nas pomieszczeniami są kuchnia i salon. Lubimy spędzać czas w gronie naszych przyjaciół oraz gotując, a najlepiej kiedy robimy jedno i drugie jednocześnie, dlatego te części domu musiały odpowiadać naszym potrzebom.


Wiadro jak widać może mieć niejedno zastosowanie.
 W ostatnim poście pisałam o wykorzystaniu ozdobnej misy na klucze, by nie pałętały się w wielu domowych zakamarkach. Swoje trzymamy w żeliwnym woku:)                           Dziś tylko część moich wnętrz, pozostawiam Was w małym niedosycie...